IO3: Açık Çevrimiçi Kurs Programı

IO3: Açık Çevrimiçi Kurs Programı

Hol Up Projesinin nihai bir sonucu olarak, öğrencilere program boyunca rehberlik etmek için gerekli tüm materyalleri ve kaynakları içeren kendi kendine ilerleyen Açık Çevrimiçi Kursu sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu kurs, katılımcıların kendi hızlarında ve rahatlıklarında ilerlemelerine olanak tanıyan bir esneklik sunmaktadır. Geleneksel kursların aksine, sabit programlar, ödevler veya sınavlar için son tarihler yoktur ve kursiyerlerin kendi hızlarında öğrenmelerini sağlar. Ekibimiz, kapsamlı ve ilgi çekici bir öğrenme deneyimi sağlamak için kurs materyallerini titizlikle hazırlamıştır. Kendi kendine ilerleyen yapı, öğrencilerin programı kendilerine özgü ihtiyaç ve koşullara uyarlamalarını sağlayarak, nihayetinde gelişen işletme ve beceri ihtiyaçlarını karşılama kapasitelerini artırır.
 
Dijital çağda yetkinliklerini geliştirmek isteyen tüm KOBİ'leri, Mesleki Eğitim ve Öğretim Kurumlarını ve Mesleki Eğitim ve Öğretim Sağlayıcılarını bu kursa kaydolmaya davet ediyoruz. Bilgi ve becerilerinize yatırım yaparak kuruluşunuz ve kariyeriniz için daha parlak bir geleceğe yatırım yapmış olursunuz.
 
Bu kursun sizi dijital çağda başarılı olmanız için gerekli bilgi ve becerilerle donatacağından eminiz. Her Modül için, temel yetkinlikleri geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi etkinlik, quizzez ve final testlerini tamamlamanız gerekecektir.
 
Daha fazla bilgi edinmek ve Hol Up Modüllerine erişmek için lütfen aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin: 
 
 
 
 
Hol Up Projesine devam eden desteğiniz ve katılımınız için teşekkür ederiz.
 
Birlikte dijital çağın zorluklarının üstesinden gelebilir ve kendi alanlarımızda lider olarak ortaya çıkabiliriz.
 
"Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz."